Nr katalogowy: 330

Stanisław Jerzy SUDER (1951-2015)

Nr katalogowy: 330

Z cyklu: Ptaki Cudaki

olej, płyta; 15 x 21 cm;
sygn. p. d.: S.J. Suder;
estymacja: 1 200 - 2 000 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł *
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)