WITOLD-K (UR. 1932)Z cyklu Ludzie, 1973
Nr katalogowy: 323
olej, płótno; 48,5 x 56 cm
sygn. l.d.: Witold K. 1973
estymacja: 21 500 - 25 500 zł
estymacja: 21 500 - 25 500 zł
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)