Jan LEBENSTEIN (1930-1999)
Nr katalogowy: 318
Course pétrifiée [Skamieniały wyścig]
litografia barwna, papier; 48 x 69 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: Lebenstein73 (ołówkiem), opisana śr. d.: „Course pétrifiée” (ołówkiem), od
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł