Antoni CYGAN (UR. 1964)
Nr katalogowy: 313
Dziewczyna na tle pejzażu, 1990
olej, płótno; 65 x 81 cm;
sygn. i dat. p. d.: ACygan 90.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
estymacja: 7 000 - 9 000 zł