Nr katalogowy: 309

Marian (Marzyn) KONARSKI (1909-1998)

Nr katalogowy: 309

Ogrodnik, 1951

olej, płótno; 100 x 72 cm;
sygn. i dat. l. d.: M.Konarski / 51;
estymacja: 20 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza 16 000 zł