Tadeusz KANTOR (1915-1990)
Nr katalogowy: 304
Bez tytułu, 1959
olej, płótno; 74 x 92 cm;
sygn. p. d.: Kantor;
estymacja: 400 000 - 500 000 zł
sygn. p. d.: Kantor;
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)