Aukcja: 14 listopada 2024 (czwartek), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie ofert:
Dorota Bułakowska
tel.: 605 325 918
d.bulakowska@rempex.pl
Katarzyna Marciniak
tel.: +48 669 111 109
k.marciniak@rempex.pl
Zofia ŻEBROWSKA (1911-?)
Nr katalogowy337
Martwa natura
olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. p. d.: Z Żebrowska.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
sygn. p. d.: Z Żebrowska.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena wywoławcza.
3 600 zł
Malarz nieokreślony, 2 poł. XX w.
Nr katalogowy339
Senne marzenie
olej, płótno; 97 x 77 cm.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Cena wywoławcza.
2 700 zł
Maksymilian KREUTZ-MAJEWSKI (ur. 1966)
Nr katalogowy341
Abstrakcja 4, 2024
technika mieszana, płyta; 80 x 70 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: MAKSYMILIAN / KREUTZ - MAJEWSKI / 2024/4.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena wywoławcza.
3 700 zł
MARC CHAGALL (1887-1985)
Nr katalogowy343
Obwoluta albumu: Chagall. Lithograph 1, 1960
litografia barwna, papier; 30 x 51,5 (w świetle passe-partout).
Grafika była obwolutą do albumu wydanego przez Andre Saureta w 1960 w Monte Carlo. Grafika odbi
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
estymacja: 1 300 - 1 600 zł
Cena wywoławcza.
1 200 zł
Emmanuel KATZ (zw. Mané-Katz) (1894-1962)
Nr katalogowy345
Widok miejski, 1961
gwasz, karton; 29,5 x 23 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 2000-2400 zł
estymacja: 2000-2400 zł
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Barbara GAWDZIK-BRZOZOWSKA (1927 - 2010)
Nr katalogowy347
Eulalia, 2003
tusz, kredka, papier; 36 x 60 cm;
opisana l. d.: "Eulalia" (ołówkiem), sygn. i dat. p. d.: B.Gawdzik 03 (ołówkiem).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
estymacja: 2 200 - 2 600 zł
Cena wywoławcza.
2 000 zł
*
* - podlega opłacie DdS (patrz regulamin)