Aukcja: 13 listopada 2024 (środa), godz. 19.00
Obiekty można obejrzeć w Salonie Aukcyjnym
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
od poniedziałku do piątku, w godzinach 11.00 -19.00
Kontakt w sprawie obiektów oraz ofert:
Natalia Hadrych:
tel.: 669 222 259
e-mail: n.hadrych@rempex.pl
846
Ikona - Prazdniki
deska, ceramika, farby ceramiczne, bordiura - blacha mosiężna; 31 x 26 cm;
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Rosja, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza.
3 000 zł
WMF - WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK
Nr katalogowy851
Lampa "Ikora"
szkło zdobione techniką IKORA, metal niklowany; abażur tekstylny; wys. 47 cm; nie sygn.
Niemcy, Geislingen, WMF, 2. tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
Cena wywoławcza.
1 300 zł
853
Kinkiet trzyramienny
brąz; wys. 34 cm; szer. 38 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 1 500 - 1 800 zł
Cena wywoławcza.
1 400 zł
855
Kandelabr trzyświecowy
brąz patynowany i złocony, marmur; wys. 41 cm.
Francja?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Francja?, 2 poł. XIX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena wywoławcza.
2 500 zł
Firma Zegarmistrzowska BASCHET-BAULLIER
Nr katalogowy857
Zegar kominkowy z figurą siedzącej kobiety
brąz złocony; wys. 55 cm; szer. 40 cm; głęb. 16 cm;
Francja, Paryż, ok. poł. XIX w.( w latach 1840-1850 pracownia przy Rue Vandome).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena wywoławcza.
4 500 zł
859
Kobierzec
jedwab; 113 x 80 cm; zakończony na krótszych bokach frędzlami.
Persja, XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Persja, XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Cena wywoławcza.
1 200 zł
861
Kobierzec
jedwab; 125 x 78,5 cm; zakończony na krótszych bokach frędzlami..
Persja, XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Persja, XX w.
estymacja: 1 400 - 1 600 zł
Cena wywoławcza.
1 200 zł
863
Słupek
drewno, okucia metalowe, wys. 108 cm.
Europa (Austria?); pocz. XX w.
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
Cena wywoławcza.
1 600 zł
902
Serwantka w stylu francuskiego art déco
orzech, szkło; 119 x 98 x 38,5 cm.
Europa Zachodnia, lata 30. XX w.
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
estymacja: 2 700 - 3 200 zł
Cena wywoławcza.
2 500 zł
904
Stół okrągły Ludwik Filip
mahoń; 74 x śr. 118 cm.
Europa Środkowa, 2 poł. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena wywoławcza.
1 800 zł
906
Stół tzw. "bocian" - w stylu eklektycznym
konstrukcja - sosna, orzech, okleina - orzech wzorzysty, 75 x 118 x 90 cm.
Europa Środkowa, koniec XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
estymacja: 2 000 - 2 500 zł
Cena wywoławcza.
1 800 zł
908
Szafka kredensowa - barek
orzech, 156 x 84 x 43 cm.
Europa Południowo-Zachodnia, Włochy?, 1 ćw. XX w.
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
estymacja: 2 800 - 3 200 zł
Cena wywoławcza.
2 500 zł
910
Szafeczka w stylu zakopiańskim
drewno liściaste (brzost ?); wys. 31 cm; szer. 39,5 cm; głęb. 21 cm
Podhale - Zakopane, k. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Podhale - Zakopane, k. XIX w.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza.
1 800 zł
912
Fotel w stylu secesyjnym
konstrukcja - mahoniowiec; 107 x 58 x 60 cm.
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Anglia, pocz. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 500 zł
Cena wywoławcza.
2 500 zł