fornir z drzewa satynowego, aksamit, okucia - mosiądz; 100 x 127,5 x 68 cm. Anglia, pocz. XX w. W formie stolika z tyłu zaokrąglonego i prostego od frontu, z dwoma szufladami w oskrzynieniu, wspartego na czterech graniastych, zbieżnych ku dołowi nogach, z nastawką ujmującą blat od tyłu i na bokach, w której po środku 3 szafki, podzielone dwoma rzędami szufladek po 3 w każdym oraz 2 schowki na bokach zamykane łukowatymi klapami, całość fornirowana, ozdobiona malowanymi kompozycjami, tj. martwą naturą, bukietami, girlandami, zwisami i gałązkami. Po środku blatu wysuwany pulpit wyklejony tkaniną. Wewnątrz schowków przegródki (po lewej) i pojemnik z przegródkami (po prawej stronie). Z mosiądzu wykonane uchwyty w formie litery U osadzone w okrągłych szyldach z rozetami.
Cena wywoławcza7 000 zł