Firma Zegarmistrzowska BASCHET-BAULLIER
Nr katalogowy: 857
Zegar kominkowy z figurą siedzącej kobiety
brąz złocony; wys. 55 cm; szer. 40 cm; głęb. 16 cm;
Francja, Paryż, ok. poł. XIX w.( w latach 1840-1850 pracownia przy Rue Vandome).
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
estymacja: 5 000 - 6 000 zł