Nr katalogowy: 854
Lampa z puttem, elektryczna
brąz złocony; wys. 50 cm.
Francja?, XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Francja?, XX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł