Nr katalogowy: 852

Nr katalogowy: 852

Para lamp naftowych

metal, szkło kształtowane w formie, złocenia; wys. 68 cm; nie sygn.
Europa Zachodnia, XIX/XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł