WMF - WÜRTTEMBERGISCHE METALLWARENFABRIK
Nr katalogowy: 851
Lampa "Ikora"
szkło zdobione techniką IKORA, metal niklowany; abażur tekstylny; wys. 47 cm; nie sygn.
Niemcy, Geislingen, WMF, 2. tercja XX w.
estymacja: 1 400 - 1 700 zł
estymacja: 1 400 - 1 700 zł