Nr katalogowy: 840
Szkatułka obrotowa na biżuterię
konstrukcja - drewno sosnowe?, okleiny i intarsja z różnych gatunków drewna; okucia mosiężne, aksamit;
Europa Zachodnia?, k. XIX - pocz. XX w.
estymacja: 3 800 - 4 600 zł
estymacja: 3 800 - 4 600 zł