Nr katalogowy: 839
Szkatułka
drewno czernione, brąz złocony; wys. 19 cm; szer. 56 cm; głęb. 37,5 cm.
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Europa Środkowa, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł