Nr katalogowy: 837
Plakieta P.W.K
mosiądz; średnica 11,7 cm;
niesygnowany model pamiątkowej plakiety Powszechnej Wystawy Krajowej; Poznań 1929.
estymacja: 600 - 700 zł
estymacja: 600 - 700 zł