Nr katalogowy: 804

Nr katalogowy: 804

Wisior z miniaturą kobiety czytającej książkę, z etui

ceramika, srebro złocone, pr. ok. 0,800; farby emaliowe; 87 szt kryształów w szlifie starym, diamentowym; masa całkowita 41.200 g;
Francja, pocz. XIX w.
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
Cena wywoławcza 6 500 zł