Nr katalogowy: 712

Adam RADWAŃSKI (czynny 1931-1939?)

Nr katalogowy: 712

Cukiernica skrzynkowa

srebro próby 3 cechowane,częściowo złocone; wys. 8 cm; waga 347 g.
Kraków, lata 30. XX w.
estymacja: 2 500 - 3 000 zł
Cena wywoławcza 2 200 zł