Nr katalogowy: 708
Zestaw 6 kieliszków do szampana
mosiądz (przetarte srebrzenia) niesygnowany; wys. 24 cm, średnica stopy 7 cm;
Niemcy?, 2 ćw. XX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł
Niemcy?, 2 ćw. XX w.
estymacja: 1 100 - 1 300 zł