Nr katalogowy: 606

Nr katalogowy: 606

Para pater deserowych z herbami carskiej Rosji

brąz złocony, porcelana, kobalt bleu roi, złocenia, farby naszkliwne; wys. 32 cm;
Francja, XIX w. (2 poł. - kon. XIX w.)
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
Cena wywoławcza 15 000 zł