Jan Chryzostom PASEK z Gosławic herbu Doliwa (1636-1701)
Nr katalogowy: 152
Pamiętniki z czasów panowania Jana Kazimierza, Michała Korybuta i Jana III 1656-1688
Poznań 1915r., Wielkopolska Księgarnia Nakładowa Karola Rzepeckiego,
oprawa wydawnicza twarda, płótno 35 x 26 cm.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
estymacja: 2 000 - 2 400 zł