Nr katalogowy: 146

Cyprian Kamil NORWID (1821-1883)

Nr katalogowy: 146

Męczennik, 1863

akwaforta, sucha igła, papier; 9,5 x 8,6 cm (wymiar kompozycji);
sygn. i dat. l. d.: C. NORWID f 1863 (na płycie).
estymacja: 10 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 5 400 zł