Nr katalogowy: 144

Malarz nieokreślony, XVII / XVIII w.

Nr katalogowy: 144

Św. Franciszek z aniołami

olej, blacha;
22,5 x 17 cm.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł