Malarz nieokreślony polski, XVIII / XIX w.
Nr katalogowy: 143
Św. Józef z Dzieciątkiem, 1 ćw. XIX w.
olej, płótno dublowane,
73,5 x 62 cm
estymacja: 7 000 - 8 000 zł
73,5 x 62 cm
estymacja: 7 000 - 8 000 zł