Nr katalogowy: 141

Malarz nieokreślony, włoski XVIII w. (?)

Nr katalogowy: 141

Madonna z Dzieciątkiem

- według Giovanni Antonio PELLEGRINI (1675-1741)
olej, płótno dublowane; 85 x 70 cm
estymacja: 5 200 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 800 zł