Nr katalogowy: 140

Malarz nieokreślony, włoski (?), XVII w.

Nr katalogowy: 140

Matka Boska Różańcowa z Dzieciątkiem, świętym Dominikiem i świętą Katarzyną ze Sieny

olej, płótno dublowane;
70,5 x 56 cm.
estymacja: 4 300 - 5 000 zł
Cena wywoławcza 4 000 zł