Malarz niderlandzki, XVI w.
Nr katalogowy: 139
Św. Katarzyna z donatorką
olej, deska; 32,5 x 25 cm;
na obrazie trudno czytelna inskrypcja: SPES MEA DEVS / AETAT / … (? ...)
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł