Jan Miense MOLENAER (ok. 1610-1668) ?
Nr katalogowy: 138
Przed karczmą
olej, płótno dublowane; 42 x 53,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Molenaer 1635
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
estymacja: 12 000 - 14 000 zł