Nr katalogowy: 137

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Nr katalogowy: 137

Scena rodzajowa przed zamkiem

olej, płótno dublowane,
60 x 73 cm.
estymacja: 3 900 - 4 700 zł
Cena wywoławcza 3 500 zł