Malarz nieokreślony, XVIII w.
Nr katalogowy: 137
Scena rodzajowa przed zamkiem
olej, płótno dublowane,
60 x 73 cm.
estymacja: 3 900 - 4 700 zł
60 x 73 cm.
estymacja: 3 900 - 4 700 zł