Malarz nieokreślony, holenderski lub flamandzki - Christoph J. VAN DER LAMEN (1607-1651) ?
Nr katalogowy: 134
Scena towarzyska we wnętrzu, ok. poł. XVII w.
olej, deska parkietowana; 44 x 56,5 cm;
Stan zach.: drobne plamki z białej farby na powierzchni w kilku miejscach.
estymacja: 28 000 - 32 000 zł
estymacja: 28 000 - 32 000 zł