Nr katalogowy: 130

Karl KAUFMANN (1843-1905)? - przypisywany

Nr katalogowy: 130

Widok na miasto

olej, płótno;
47,5 x 61 cm;
estymacja: 5 300 - 6 000 zł
Cena wywoławcza 4 800 zł