Nr katalogowy: 129

Aleksander ŚWIESZEWSKI (1839-1895)

Nr katalogowy: 129

Zachód słońca, 1872

olej, deska; 16 x 22 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Świeszewski 1872
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena wywoławcza 11 000 zł