Nr katalogowy: 126

Robert CLEMINSON (czynny ok. 1864-1903)

Nr katalogowy: 126

Motyw myśliwski - pejzaż z jeleniem, 1873

olej, płótno; 128,5 x 102 cm;
sygn. i dat. l. d.: Rob. Cleminson. / 1873;
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł