Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski (?), XIX w.
Nr katalogowy: 124
Martwa natura
olej, deska parkietowana;
87 x 70 cm.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
87 x 70 cm.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł