Aleksander MROCZKOWSKI (1850-1927) - przypisywany
Nr katalogowy: 122
Portret mężczyzny
olej, płótno; 58 x 42 cm;
na odwrocie, na krośnie malarskim napis: MROCZKOWSKI.
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
estymacja: 4 200 - 4 800 zł