Nr katalogowy: 121

Alojzy REICHAN (1807-1860)

Nr katalogowy: 121

Portret Antoniny Dzieduszyckiej, 1833

olej, płótno; 64 x 49,5 cm;
na odwrocie opis: Antoniona z Grom- / nickich Dzieduszycka / mal. Aloizy Raichan R: 1833. / we Lwowie.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 5 500 zł