Mieczysław REYZNER (1861-1941)
Nr katalogowy: 120
Modlitwa, 1890
olej, płótno; 47 x 37,5 cm;
sygn. p. g.: Mieczysław Reyzner
estymacja: 4 200 - 4 800 zł
estymacja: 4 200 - 4 800 zł