Malarz nieokreślony, niemiecki, 2 poł. XIX w.
Nr katalogowy: 118
Portret mężczyzny, ok. 1885
olej, płótno; 61 x 50 cm;
napis l. g.: FREDERIC / FUHRMANN / CLARKE / 1885 powyżej herb.
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
estymacja: 3 000 - 3 600 zł