Johann Adalbert HEINE (1950-?)
Nr katalogowy: 117
Portret mężczyzny
olej, tektura; 8,5 x 5 cm;
sygn. p. d.: A. Heine.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł
sygn. p. d.: A. Heine.
estymacja: 1 300 - 1 400 zł