Nr katalogowy: 116

Malarz nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 116

Głowa starca

olej, płótno;
41 x 35,5 cm;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena wywoławcza 1 800 zł