Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)
Nr katalogowy: 113
Cannero, 1926
olej, płótno naklejone na płytę; 41 x 53 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Cannero / 7 IX. 1926 / S. Batowski.
estymacja: 7 200 - 8 400 zł
estymacja: 7 200 - 8 400 zł