Michał WAŃCZYK (1875-1967)
Nr katalogowy: 110
Hala Gąsienicowa - Bacówka, przed 1939
olej, tektura; 19,5 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Michał Wańczyk
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
sygn. p. d.: Michał Wańczyk
estymacja: 2 000 - 2 400 zł