Ludwik JACH (1892-1952)
Nr katalogowy: 107
Pejzaż górski
olej, płótno; 52 x 77 cm;
sygn. l. d.: L. Jach.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł
sygn. l. d.: L. Jach.
estymacja: 1 900 - 2 300 zł