Nr katalogowy: 106

Edward WIECZOREK (1901-1988)

Nr katalogowy: 106

Pejzaż z rzeką

olej, tektura; 34,5 x 44,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ed. Wieczorek.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena wywoławcza 1 400 zł