Jerzy POTRZEBOWSKI (1921-1974)
Nr katalogowy: 99
Ucieczka przed burzą
olej, płótno; 50 x 60,5 cm;
sygn. p. d.: Jerzy Potrzebowski.
estymacja: 4 700 - 5 400 zł
estymacja: 4 700 - 5 400 zł