Franciszek SIEDLECKI (1867-1934)
Nr katalogowy: 98
Świątkarz
akwarela, ołówek, papier; 31,4 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Franciszek Siedlecki
estymacja: 1 700 - 1 900 zł
estymacja: 1 700 - 1 900 zł