Eugeniusz DZIERŻENCKI (1905-1990)
Nr katalogowy: 95
Klif Orłowski
olej, tektura; 19 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E. Dzierżencki.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł
sygn. p. d.: E. Dzierżencki.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł