Teodor GROTT (1884-1972)
Nr katalogowy: 93
Jesienny pejzaż, 1910
akwarela, papier; 33,5 x 47 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: TeodGrott 910 (piórem).
estymacja: 3 600 - 4 200 zł
estymacja: 3 600 - 4 200 zł