Nr katalogowy: 92

Eugeniusz PIETRASZEWSKI, XX w.

Nr katalogowy: 92

Widok na Rumię i morze spod samotnego dębu, 1927

olej, tektura; 16 x 19,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: WIDOK NA RUMJĘ I MORZE SPOD SAMOTNEGO / DĘBU. EUGENIUSZ PIETRASZEWSKI 1927.
estymacja: 1 200 - 1 400 zł
Cena wywoławcza 1 100 zł