Apoloniusz KĘDZIERSKI (1861-1939)
Nr katalogowy: 91
Nad rzeką
ołówek, akwarela, papier; 20,3 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Kędzierski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
sygn. l. d.: A. Kędzierski.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł